تبلیغات
شفقت صبح - نماد دجال در ادمک المپیک ۲۰۱۲

شفقت صبح
ای شهید، ای آن‌که بر کرانه‌ی ازلی و ابدی وجود بر نشسته‌ای،دستی برار و ما قبرستان نشینان عادات سخیف را نیز،از این منجلاب بیرون کش

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث


[تصویر: thumbnail_8.jpg]

[تصویر: 11005mascotstand.jpg]

این آدمک المپیک خیلی جالبه جدا از اینکه یک چشم هست و خود آدمک نماد دجال هست! روی سرش هم یک نماد وجود داره که میشه نماد روی سرش را دو جور تفسیرش کرد :
۱- اینکه خودش یک چشم هست
۲- اگر دقت کنید مثل یک هرم هست با راس جدا و چشم در وسط هرم
که در دو حالت ماسونی هست .

عروسک های مزبور  تنها با داشتن یک چشم ، ناخودآگاه توجه ما را معطوف به علامت تک چشم فراماسونری و دجال آخرالزمان می کنند. تک چشم  یکی از نمادهای اصلی فراماسونری است و استفاده صریح از این نماد به عنوان یکی از نمادهای المپیک ۲۰۱۲ با توجه  به اینکه لوگوی این دوره از بازی ها هم در ارتباط با فراماسونری بوده است پس میتواند در بردارنده ی این پیام باشد که  می بایست منتظر اتفاقات جدیدی از این دست در برنامه های افتتاحیه و اختتامیه مسابقات باشیم و برگزاری بازی های المپیک در کشور انگستان وشهر لندن (مرکز و مهد فراماسونری در جهان) و آن هم در سال ۲۰۱۲ ، سالی که صیونیست ها نگاه ویژه ای به آن دارند، خود نیز بسیار قابل تامل است.

معمولا عروسک ها ی بازی های جهانی مورد استقبال مردم جهان قرار میگیرند و با نزدیک شدن به زمان بازی ها این استقبال به اوج خود میرسد و در کشورها مختلف دنیا  به وفور دیده می شوند و بسیاری از شرکت های تجاری برای تبلیغ کالاهای خود از آنها استفاده میکنند و به راحتی میتوان این سمبل ها را در آن برهه زمانی در هر مجتمع تجاری و هر شرکتی  و هر خانه ای یافت .

بدین ترتیب به راحتی نمادهای شیطانی به زندگی روزمره انسانها وارد می شوند و البته این بار ورودی شیرین ،زیرا که سمبل بازی های المپیک شده اند بازیهایی که نماد صلح و دوستی اند.

اما این پدیده در جامعه  خودمان حساس تر خواهد بود ، شباهت ظاهری این عروسک با دجالی که در کتب دینی ما وعده ظهورش را در آخرالزمان داده اند و از علائم ظهور منجی عالم بشریت و یکی از نمادهای ظلمانی آخرالزمان است و با نابودی آن مقدمات ظهور موعود محیا میشود،  سوال های زیادی را در ذهن ایجاد میکند. آیا رازی دیگر در پس این انتخاب هست؟

با نگاهی اجمالی میتوان دید با انتشار و پخش این عروسک ها در جامعه ، این نمادی که کودکان ما باید یاد بگیرند با آن مبارزه کنند به سادگی وارد دنیای کودکی شان می شود و با آن انس و الفت میگیرند! آیا این ها در آینده قادر خواهند بود با دنیای کودکی خود مبارزه کنند؟!

و حقیقتا می توان فرمایشات رهبری را درک کرد که اکنون دوران جنگ نرم است و دشمنان درصدد تسخیر دل و عقل ملت ها هستند پس با این اوصاف مسئولین فرهنگی از اکنون باید فکری برای این معضل بکنند و در صدد راهی منطقی برای جلوگیری از انتشار سمبل های بازیهای المپیک ۲۰۱۲ در جامعه باشند!نوشته شده در پنجشنبه 20 بهمن 1390 توسط مسعود غفور``
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin