تبلیغات
شفقت صبح - لزوم داشتن ماهواره اختصاصی برای شبکه های شیعی

شفقت صبح
ای شهید، ای آن‌که بر کرانه‌ی ازلی و ابدی وجود بر نشسته‌ای،دستی برار و ما قبرستان نشینان عادات سخیف را نیز،از این منجلاب بیرون کش

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

حضرت آیت الله سید «صادق شیرازی» از مراجع تقلید قم طی اظهاراتی بر لزوم در اختیار داشتن یک ماهواره برای شبکه های شیعی جهان، تأکید کرد.

ایشان که در روز 28 ماه صفر سخن می گفت، ضمن عرض تسلیت، خطاب به حاضران افزود: شما و دیگر عزیزانی که صدای مرا می شنوند، این قدرت را دارید که با فعالیت خود یک ماهواره شیعی و اختصاصی در اختیار داشته باشید و بی پروای از کارشکنی دیگران، رسول خدا صلی الله علیه وآله و خاندان پاکش، به ویژه حضرت سیدالشهدا علیه السلام و شعائر مقدس حضرتش را به جهانیان معرفی کنید.

حضرت آیت الله شیرازی همچنین افزود: باید اهداف سیدالشهدا علیه السلام از قیام مقدسش به گوش جهانیان رسانده شود که این، جز با تلاش شما و از طریق ماهواره ای فراگیر ممکن نیست.

این مرجع عالیقدر گفت: امام حسین (ع) و شعائر مقدس آن حضرت مهمترین تمدّن و عالی ترین فرهنگ امروز دنیاست که باید همگان را با آن آشنا کرد. امروز بحمدالله امکانات پیشرفت فراوانی در دسترس است و بدین وسیله می توان جمعیت های میلیونی را با آرمان های امام حسین (ع) و اسلام آشنا و آنان را جذب مذهب اهل بیت (ع) کرد تا سعادت و خوشبختی دنیا و آخرت نصیب آنان گردد، بنابراین شما جوانان شیعه به یاری خدا، عنایت اهل بیت (ع) و همدلی و همراهی دیگر مؤمنان دست بکار شده با تهیه یک ماهواره اختصاصی، مردم جهان را با آنچه رسول خدا (ص) و اهل بیت پاکش درصدد تحقق آن بوده اند آشنا کنید و بدانید کارتان ثمر خواهد داد و نزد خدا مأجور خواهید بود.


نوشته شده در چهارشنبه 5 بهمن 1390 توسط مسعود غفور``
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin