تبلیغات
شفقت صبح - برنامه بهائیت برای حضور در انتخابات مجلس نهم

شفقت صبح
ای شهید، ای آن‌که بر کرانه‌ی ازلی و ابدی وجود بر نشسته‌ای،دستی برار و ما قبرستان نشینان عادات سخیف را نیز،از این منجلاب بیرون کش

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

بار بدست آمده از برنامه ریزی فرقه ضاله بهائیت برای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حکایت دارد.

گفته می شود در پنجم شهریور ماه سال جاری جلسه ای در "راولپندی" پاکستان و با حضور مسئول دفتر تشکیلات فرقه ضاله بهائیت و تعدادی از رسانه های این کشور در خصوص برنامه های این فرقه برگزار شد.

در این جلسه که نمایندگان رسانه های "افکار"، "الشرق"، "خبرین"، "جناح"، "اکسپرس" و غیره برگزار شده بود، مسئول دفترتشکیلات فرقه ضاله بهائیت طی سخنانی تصریح کرده بود که این فرقه تصمیم دارد در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی ایران و بر اساس خط مشی های خود فعال شود.

وی درادامه اظهارات خود با پیش بینی اوضاع سیاسی ایران از روی کارآمدن قریب الوقوع آنچه که وی روشنفکران خوانده خبر داده و گفته که با این اتفاق برنامه ریزی شده باید آماده فضای سیاسی جدیدی در ایران شد.

"ن . ا" در ادامه تاکید کرده که این فرقه با دقت انتخابات ایران را زیر نظر داشته و برنامه منجسمی دراین زمینه دارد.

گفتنی است فرقه ضاله بهائیت در حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 نیز فعال بوده و دست داشت. ناگفته نماند اعضای این فرضه ضاله در هتک حرمت به عاشورای حسینی علیه السلام نیز نقش موثری را داشتند.

قابل ذکر است هفته گذشته نیز در خبری تحت عنوان «بهائیان زمین بیابانها را نیز می خرند» از فعالیت محرمانه پیروان فرضه ضاله بهائیت در استان فارس پرده برداشته بودیم.

نوشته شده در جمعه 16 دی 1390 توسط مسعود غفور``
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin